Yukarı Çık

NEDEN BİZ?

Jaune Import Export Inc.

ÖNCE KALİTE

Şirketimiz daima en kaliteli ürünleri müşterileri için temin etmektedir. İhraç edilecek ürünler ile ilgili olarak alıcıya mutlaka detaylı bilgilendirme yapılmakta, ürün listesi, ürün teknik bilgisi paylaşılmakta ve fotoğraflar gönderilmektedir. Yine eğer talep olursa ürün numuneleri yollanarak alıcının onayı beklenmektedir. Bütün bu aşamalardan sonra gönderilen ürünün kalitesi ile ilgili olarak alıcının her türlü uyarı ve beklentisi dikkate alınarak müşteri memnuniyeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca önemli bir farklılığımız rekabetçi bir fiyata sahip olmamızdır. Şirketimiz özellikle Türkiye’deki müşterilerimizin hangi koşullarda ticaret yaptığını ve hangi büyük riskleri üstlendiğini gayet yakından bilmektedir. Bu nedenle müşterimizin karlılığını artırmak için azami özen gösterilmektedir.

Jaune Import Export Inc.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Şirketimiz oldukça geniş bir tedarikçi yelpazesine sahiptir ve buna paralel olarak ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırmaktayız. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda doğru üretici ve tedarikçilerle işbirliğine gidilerek, istenilen kağıt çeşitlerini kısa sürede temin etmekteyiz. Ürün çeşitliliğimizi artırmak için bir çok kağıt fabrikası ile özel anlaşmalarımız bulunmakta ve eğer talep varsa özel üretim yapılmasını sağlamaktayız. Sadece farklı ürünler değil, mevcut ürünlerin istenilen miktarlarda ve sürekli olarak temin edilmesi önemli prensiplerimiz arasındadır.

Jaune Import Export Inc.

ZAMANINDA TESLİM

Şirketimiz istenilen ürünlerin zamanında teslim edilmesinin müşterilerimiz için ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Zamanında teslim edilmeyen ürünlerin her şeyden önce önemli prestij kaybına neden olduğunu, bununla birlikte önemli parasal kayıplara da yol açtığını gayet yakından bilmekteyiz. Bu nedenle daima söz verilen zamanda ürünün alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktayız. Yüklemesi yapılan ürünlerin hangi aşamalarda olduğu düzenli olarak müşterimize iletilmektedir. Böylece son kullanıcının üretiminde aksamaların olmasını önlemekteyiz.